Podejrzenie grzybicy penisa i sucha skóra

Witam, Można stosować parafinę ciekłą jeśli jest podejrzenie grzybicy penisa? Zacząłem teraz brać tabletki itrax i lekarz dodatkowo zapisał mi właśnie parafinę ciekłą do smarowania dwa razy dziennie. Dodatkowo kazał zaprzestać używania prezerwatyw. Stosowałem już wiele kremów (clotrimazolum, Exoderil, Travocort) oraz raz tabletki Flucofast (14 dni po 1 sztuce) oraz Clatra. Czasami wydawało się, że już wszystko ok, lecz po jakimś czasie znowu gorzej. Skóra jest zaczerwieniona, sucha i piecze

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest określić odpowiednie zalecenia. Proszę udać się do lekarza dermatologa i kierować się jego zaleceniami.

Witam serdecznie.Może to być poważny problem wiec najlepszym rozwiązaniem jest zgłoszenie się jak najszybciej do lekarza rodzinnego lub androloga.
Takie nie leczone zmiany nie tylko zagrażaja Pana partnerce ,ale mogą trwale Pana okaleczyć.
Zawsze można zmienić dermatologa;).