Podejrzenie krwiaka po laparoskopii pęcherzyka

Witam jestem po lapraskopi pęcherzyka , opercje miałam 10.03. 2015 r na miejscu pęcherzyka został zbiornik płynu podejrzany jest Krwiak! robione badania 22.04.2015r na krew wykazało ze w organizmie nie ma stanu zapalnego!a badania robione 23.03.2015r miała stan zapalny OB! WIEC JAK nie ma stanu zapalnego w organizmie to ROPIEŃ to nie może być ??? jem wszystko a odczuwam ruch wontroby , bol tez ale tez może być związany od kręgosłupa lub na tle nerwowym może ?????????

Witam.
W loży po pęcherzyku może się niekiedy zrobić krwiak. Jeśli Pani nie gorączkuje i nie ma wykladnikow stanu zapalnego to najpewniej nie ma ropnia. Jest to typowe następstwo tej operacji i najczęściej taki krwiak sam się wchłania z czasem. Proponuję wykonać USG jamy brzusznej - to powinno rozwiać wątpliwości, czy krwiak już się wchłonal i czy dolegliwości mogą wynikać z niego, czy mieć inną przyczynę. Pozdrawiam