Krwiak po laparoskopii pęcherzyka a możliwość spożycia alkoholu

Witam parwdopodobnie po laparaskopi pecherzyka mam krwiaka na tym miejscu , ktory prawdopodobnie sam sie wchłopnie się po 3 miesiącach jakoś tak , nie ma stanu zaplanego w organizmie robiłam badania , już po laprasopii mineło ponad miesiąc czasu.Związku ztym chiałam sie zapytać czy wolno mi już pić alkochol???

Alkochol szkodzi zdrowiu generalnie!!! Ale jeśli nie jest Pani w stanie powstrzymać się - proszę zadać to pytanie operatorowi! zż