Stan po udarze krwotocznym a spożycie niewielkich ilości alkoholu

mialam udar krwotoczny srodmozgowy 2stycznia2014r spowodowany byl peknieciem tetniakow! zostalam zoperowana,teraz mialam rezonans i wszystyko jest okey! za mc ide na slub,czy lampka wina? czy troche piwa moze mi w jakis sposob zaszkodzic?

Piotr Pilarski

Moim zdaniem niewielka ilość przy takiej okazji nie wpłynie negatywnie na Pani stan zdrowia jednak powinna być to niewielka ilość - 20 gramów alkoholu.

Pozdrawiam.

Proszę pytać operatora!!! Ja za mało wiem o Pani chorobie , jej przebiegu i skutku leczenia , abym mógł odpowiedzieć autorytotywnie!!! , zż