Podejrzenie mięśniaka podsurowicówkowego

Dzień dobry, zdiagnozowano u mnie podejrzenie "mięśniaka podsurowicówkowego". Jest bardzo mały, bo 12x7 mm. Ginekolog mówiła, żeby się nie niepokoić, ale jak tak sobie poczytałam o mięsakach to ciarki mnie przechodzą.... Dodam, że nie mam żadnych dolegliwości. Jak często powinnam teraz chodzić na kontrolę ginekologiczną?

Lek. Tomasz Budlewski

W zależności od wywiadu medycznego będzie można określić odpowiedni czas kontroli. Proponuję udać się do ginekologa za około miesiąc. W czasie wizyty będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.