Podejrzenie PCOS a test obciążenia glukozą u 32-latki

Witam! miała przeprowadzony test obciążenia glukozą i insuliną 3 pkt. 75 g glukozy glukoza na czczo-93mg/dl po 1h -112 po 2 h -86 insulina cz czczo :12µIU/ml po 1 h-62 po 2 h-n7 Czy przy moich wynikach istnieje podejrzenie insulinooporności? badanie zlecono w zwiazku z podejrzeniem PCO. Jednoczesnie zaznacze ze mam nadwage (175 cm i 90 kg) dziekuje za odpowiedz

Celem interpretacji wyniku i stawiania rozpoznan musi sie Pani udac do lekarza zlecajacego badanie na wizyte. Portal nie jest miejscem stawiania rozpoznan ani prowadzenia diagnostyki pacjentow.