Wyniki testu obciążenia glukozą u 21-latki

Witam. Niedawno robiłam test obciążenia glukozą i dziś odebrałam wyniki. Nie bardzo wiem co może to dla mnie oznaczać. Glukoza na czczo 86 przy normie 70-110 Glukoza po 75 g po 1h - 193 Glukoza po 75 g po 2h - 179 Insulina przed obciążeniem:32,3 Insulina po obciążeniu pkt 1:172,7 Insulina po obciążeniu pkt 2:265,6 Co to może znaczyć?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik wskazuje na nieprawidłowa tolerancję glukozy, wskazana konsultacja diabetologiczna.
Pozdrawiam