Podejrzenie płuca rolnika

Witam , ostatnio jak byłam u lekarza on stwierdził że mogę mieć płuco rolnika i żebym zrobiła sobie badanie w tym kierunku. Niestety w laboratorium jak pytam to nikt nie wie o jakie badanie chodzi. Jak nazywa się dokładna nazwa badania które pozwoli mi wykryć tą chorobę ? Kaszlę już od roku i chciałabym go wyleczyć a niestety nikt nie wie co mi jest mam 45 lat i od 25 lat pracuje na gospodarstwie i dlatego stwierdzono że może to być to .

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza pulmonologa, po badaniu bedzie mozna zalecic odpowiednia dalsza diagnostyke.