Podejrzenie przepukliny pachwinowej prawostronnej a powiększony węzeł chłonny

Witam dostalem skier. do chirurga z podejrzeniem przepukliny pachwinowej prawostronnej, bylem u niego i zbadał mi węzeł chlonny i powiedział ze nie mam zadnej przepukliny ze nie mam dziurki w blance mówilem mu ze jak dzwigam cięzko to po paru dniach wychodzi uwypyklenie na ok. 1cm np. jak rano mocz oddaje to powiedzial mi że jak wezeł chlonny mi sie powiekszy ityle kazał przyjechać jak bedzie mi wychodzic ale jak wyjdzie lekko to ja dotkne i nie wychodzi. To czemu tak sie dzieje???

Proszę ewentualnie skonsultować się z innym lekarzem.Jeżeli potwierdzi brak przepukliny to jest Pan zdrowy. Jeżeli uzna, że jest przepuklina to da Panu skierowanie na operację.

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg