Podejrzenie torbieli w okolicy lewej łopatki

mam dziwne uczucie w okolicy krzyża , zaraz koło lewej łopatki . szczególnie z rana po przebudzeniu sie czuje jak bym miał pod miesniem przyklejoną "naklejke" tak jak by cos było przyklejone jak sie poruszam ta czesc jak by poruszała sie osobno. Zona oglądała moje plecy mówi ze wrazenie jak by ten miesień był bardziej spiety . ja mam wrażenie czegoś obcego . Czy to moze byc jakis torbiel , guz ? rak ?

Od krzyżą do łopatki jest ok. 50 cm , nie wiem wiec o jakiej okolicy Pan mówi , ale wszystko jedno - nie ma leczenia przez internet bez badania pacjenta , proponuje po prostu iść do chirurga! zż