Podejrzenie trądziku hormonalnego

Podejrzewam u siebie trądzik hormonalny . Zasugerowała mi to kosmetyczka . byłam z tym u dermatologa ale zawsze mialsm czysta i ładna cerę i lekarz dał mi tylko normatabs . Jakie badania należy zrobić aby potwierdzić trądzik hormonalny ? Jakie sa to badania ?jakich lekarzy odwiedzić ? Dodam ze przytyłam nagle w ostatnim czasie i napuchlam pomimo ruchu pracy i stresu od tak , wyniki na tarczyce robiłam w normie .

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza endokrynologa. po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.