Podejrzenie wodogławia u 4-miesięcznego dziecka

Witam jestem mama 4 miesięcznej Ani otóż mała nadal nie trzyma glowki,od dluzego czasu zwraca mleko,ma asymetrię od jakiegoś tygodnia jest mniej obecna nie zawsze reaguje na moj głos i dźwięki wczesniej tak nie było, jej główka jest dosc długa przy urodzeniu 35cm teraz 42,żyły na głowie stały sie bardziej widoczne,obawiam sie czy to nie wodogłowie.chcialam leciec do Pl sprawdzić bo tutaj w Irlandii lekarze nas zbywają niewiem co robic :( czy lot jest bezpieczny prosze pomóżcie

Lek. Katarzyna Szymczak

Córeczkę musi obejrzeć pediatra może także neurolog lub rehabilitant, lot jest bezpieczny.
Pozdrawiam