Podejrzenie zakrzepicy przy promieniujących bólach łydki

Mam pytanie od kilku dni boli mnie noga najpierw to było z boku od wew str teraz łydka z tyłu jest to bol bardziej rwący promieniujacy czasem wyżej.Noga nie jest opuchnieta,ciepla nie zmienila koloru boli jka duzo chodze ale boli tezWspoczynku zwlasza nocą/internista twierdzi ze od kregolsupa, ale nie miałam robionych zadych badan krwi tylko ocena Napodstawie wywiadu dostałam leki przeciwb .Czy to moze swiadczyc o zakrzepicy?powinnam zrobic d-dimery i jaki wplyw na wynik moze miec zbl.okres

Witam serdecznie,

Proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym odnośnie Pani objawów.Lekarz zdecyduję o dalszym postępowaniu.

Pozdrawiam.