Podejrzenie zastoju w lewej nerce

MR Jamy Brzusznej(Nadbrzusze) kontrast in v. Ze skierowania- podejrzenei zastoju w lewej nerce. Zastoju w nerkach nie stwierdza się , obustronnie widoczne są dość pękate zewnatrznerkowe miedniczku. Nerki w widocznym zakresie bez cech nieprawidłowości.Wątroba niepowiększona.W obu płatach wątroby widocznych kilka(3-4) torbieli, najwieksza z nich an pograniczu segmentów 2 i 3 ax. 34x37mm, pozosale wyraznie mniejsze , ponadto w jej płacie prawym na pograniczu segmentów 6 i 7 widoczna kolejna zmi

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie są oibjawy?> proponuję udac się do lekarza zlecającegio powyższe badania. po badniu będzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.