USG jamy brzusznej i poszerzony UKM nerki z cechami zastoju moczu

Witam mam pytanie.Robiłem badanie USG jamy brzusznej wynik taki-Wątroba hyperechogeniczna,niepowiększona zawiera w Segmencie VI torbiel o średnicy 19 mm.Pęcherzyk żółciowy bez złogów PŻW i ZW w normie.Trzustka jednorodna,normocgogeniczna,niepowiększona. ledziona niepowiększona jednolita. Nerka prawa o gładkich obrysach prawidłowej wielkości bez złogów i zastoju moczu.Nerka lewa o wym. 200x110 mm o śladowej korze,poszerzony UKM z cechami zastoju moczu ( wodonercze ) Okolica nadnerczy bez zmian.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. W związku ze zmianami uwidocznionymi w nerce lewej konieczna jest dalsza diagnostyka i leczenie. Proszę udać się do Pana lekarza prowadzącego, który udzieli Panu niezbędnych zaleceń i wskaże dalsze postępowanie.