Podejrzenie zespołu Tourette'a u 6-latka a żywienie

bylam z synem 6l.u psychiatry z podejrzeniem zespolu touretta.Jednak Pani powiedziala czytajac opinie z 3 zrodel,ze po tym co widzi i po wywiadzie ze mna i z synem oddzielnie ,ze jest gorzej niz wszyscy myslimy.Nie chciala mi nic powiedziec.Bardzo wypytywala o to czy jest nie jadkiem czy raczej lubi jesc.I co by wybral jak by mial na stole WSZYSTKO ze swiata?Jest nie jadkiem i wybral by nutelle na 100% Co te jedzenia ma do rzeczy?Syn ma silne tiki i jest agresywny kiedy cos mu nie pasuje.

Zespół Tourette’a – wrodzone zaburzenie neurologiczne charakteryzujące się przede wszystkim występowaniem licznych tików ruchowych i werbalnych.

Jeśli Pani psychiatra zaczęła wypytywać o sposób odżywiana mogła zaobserwować również inne zaburzenie.

Przede wszystkim jestem zdziwiony, że nie powiedziała szczegółów badania... i swoich wniosków. warto się dopytać.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
http://blog.psychopedagog.eu
http://facebook.com/gabinetdawidkk/