Podskórny pryszcz w okolicach intymnych

W okolicach miejsc intymnych wyskoczył mi tak jakby Pruszcz pod skora . na skórze jest taka banka jakby normalny ropny Pruszcz, co robic ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana to najpewniej infekcja mieszka włosowego. Proszę nie wyciskać zmiany, a powinna samoistnie ustąpić w ciągu kilku najbliższych dni. Gdyby się tak nie stało, proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zaleci antybiotyk miejscowo.