Pryszcze na wardze sromowej

Zrobił mi sie oryszcx na wardze sromowej normalny tski co się robi na plecach zachcirwajki czy co tam z ta roznica ze swędzi i jest zaczerwienienie co msm z tym robić? ???? Ogólnie z innych miejsc wycisksm i po sprawie a tu nie wiem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisana zmiana jest wynikiem zakażenia mieszka włosowego. Proszę nie wyciskać - zmiana samoistnie powinna się wygoić w ciągu kilku-kilkunastu najbliższych dni. Gdyby się tak nie stało, proszę udać się do lekarza.