Zapytaj lekarza

7 3 6 , 8 4 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podwięzadłowa, prawostronna przepuklina jądra miażdżystego

Podwięzadłowa,prawostronna przepuklina jądra miażdżystegoC5/6 uciska worek oponowy,uciskając brzuszną powierzchnię rdzenia kręgowego,redukuje szerokość światła kanału kręgowego do 7,4mm,zwęża prawy zachyłek boczny z uciskiem korzeni nerwowych.Szeroka centralna przepuklina jądra miażdżystego C6/7 uciska worek oponowy, uciskając brzuszną powierzchnię rdzenia kręgowego,redukuje szerokość światła kanału kręgowego do 7,6mm,zwęża oba zachyłki boczne oraz wejście do obu otworów międzykręgowych.
KOBIETA, 58 LAT ponad rok temu

Badania krwi - potas

Potas jest głównym elektrolitem wnętrza komórkowego w ludzkim organizmie. Jego największe stężenie znajduje się w mięśniach szkieletowych i jest niezbędnym składnikiem do utrzymywania stałych warunków wewnątrz organizmu.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie nieprawidłowości w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Wynik badania należy skonfrontować z występującymi objawami. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy