O czym świadczy centralno-prawoboczna podwięzadłowa przepuklina jądra miażdżystego?

Jestem po operacji C4/C5. Najnowszy MR mówi:centralno-prawoboczna podwięzadłowa przepuklina jądra miażdźystego C5/C6 wielkości 5 mm, uciskająca worek oponowy i przednioboczną powierzchnię rdzenia oraz prawy korzeń nerwowy. Ból jest okropny. Do tego brak mocy w dłoniach, szczególnie prawej. Jakie może być leczenie? Aktualnie jestem na zastrzykach nivalin, miligamma oraz tabletkach pridinol. Z góry dziękuję Aneta

Ponieważ w badaniu MRI jest ucisk rdzenia kręgowego proszę udać się na konsultację do neurochirurga lub ortopedy zajmującego się leczeniem schorzeń kręgosłupa, być może będzie potrzebne leczenie operacyjne.