Podwójna miesiączka a silny stres

witam. nie pokoje sie poniewza dopiero co skonczyla mi sie miesiaczka 2 tyg temu a znowu dostalm...w tym miesiacu tak jakos. Wczesniej regularnie co 28 dni jak w zegarku ...czy moze to byc jednoirazowe i czy moglo to poprostu tak sie zrobic ze silnego stresu.Z gory dziekuje

Aleksander Ropielewski

Silny stres może być powodem zaburzeń iesiączkowania. Jeżeli jednak nieregularne miesiączki będą się utrzymywać konieczne jest poszerzenie diagnostyki i kontakt z ginekologiem.