Wyjęcie krążka hormonalnego a wystąpienie okresu

witam ostatnia miesiaczka zaczela mi sie 4 lipca a skonczyla 10 lipca zwykle trwa ok 4 dni, tym razem sie przedluzyla poniewaz w jej trakcie musialam wyciagnac krazek hormonalny ,dodam ze nie mam zbyt regularnych miesiaczek . Kiedy powinnam dostac nastepna miesiaczke ??

Witam. Niestety w tym przypadku że względu na wywiad nieregularnych krwawien nie da sie precyzyjnie określić daty najbliższej miesiączki.