Wyjęcie krążka dopochwowego a możliwość ciąży

Witam serdecznie. Wyjełam krazek dopochwowy (19 dni bez przerwy) 2 dni wczesniej w srode nastepne po 3 dniach dostałam okres . Kolejny krazek włozyłam po 6 dniach czyli we wtorek. Przespałam sie z moim chłopakiem 4 dni (sobote) po włozeniu 2 krazka ..czy moge byc w ciazy?

Robert Markowski Ginekologia

Szansa jest nikła. Wynika z tego, że Nuva Ring nie jest 100% zabezpieczeniem jak też i inne środki hormonalne ( antykoncepcyjne)