Podwyższenia w morfologii krwi

Witam mam 23 lata .Dzis zrobilam badania i wyszlo ze alat jest podwyzszony ..norma jest 35 a ja mialam 86 . Czy to jest powod do niepokoju ? czekam na podpowiedzi co zrobic z taka wiadomosci.z gory dziekuje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik wymaga dokładniejszej diagnostyki pod kątem schorzeń wątroby, pęcherzyka żółciowego, wirusowego zapalenia wątroby, itd. Proszę zatem skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszą diagnostyką. Przede wszystkim najpewniej konieczne będzie powtórzenie badań. Do tego czasu powinna Pani zadbać o prawidłową dietę oraz zrezygnować z alkoholu.