Podwyższona bilirubina u 29-letniego mężczyzny

Witam serdecznie. Mam na imię Mateusz i mam 29 lat. Warzę 81.5 kg przy wzroście 183. Chciałbym podzielić się swoimi dolegliwościami w nadziei,  że ktoś będzie w stanie mi pomóc. Od około czterech lat mam podwyższoną bilirubinę, która waha się w granicach 2.5, 3. Na początku 2015 roku doszły bóle w okolicy wątroby.i w marcu byłem już po operacji usunięcia pęcherzyka żółciowego ponieważ znajdował się w nim kamień. Myślałeś że po zabiegu wszystko wróci do normy, ale niestety ból nie zniknął a bi

Często przyczyną podwyższonej Bilirubiny jest zespół Gilberta. Jednakże nie tylko ten zespół powoduje podwyższenie bilirubiny. Proponuję wykluczyć wirusy HCV I H B V zrobić usg brzucha podstawowe badania z krwi i zgłosić się do hematologa. W razie pytań zapraszam d3med.pl