Podwyższona temperatura ciała i łyżeczkowanie jamy macicy

Witam, Jestem kilka dni po zabiegu łyżeczkowania jamy macicy z powodu pustego jaja płodowego (8 tc). Od początku ciąży utrzymuje się u mnie stan podgorączkowy (po owulacji) do dnia dzisiejszego. Czy ten stan może się jeszcze długo utrzymywać? Czy podwyższona temperatura powinna już ustąpić? Dziękuję.

Trudno powiedzieć co to znaczy podwyższona temperatura wg Pani. Jeżeli to ok 37 st to bez obaw. Natomiast w przypadku temp 38 st to proszę zrobić badanie CRP trzeba udać się do lekarza na badanie, usg i ew posiew z szyjki macicy.