Podwyższona temperatura ciała i stosunek dzień przed okresem

Witam. Wspolzylam 16.02, dzien po okresie. Dzisiaj mam 37,3 goraczki i straszne dreszcze. Okres mam dostac jakos 15/16/17 marca. Moze to byc objawem ciazy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Znacznie bardziej prawdopodobne jest, że opisane objawy są wynikiem infekcji, a nie ciąży. Jeśli objawy nie ustąpią w ciągu kilku najbliższych godzin, proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.