Podwyższona temperatura i bóle piersi. Czy jestem w ciąży?

Witam!
Od paru dni zaobserwowałam u siebie podwyższoną temperaturę 37 stopni, bolą mnie piersi, ale nie mam żadnych wybroczyn oraz zmian w ich wyglądzie. Dodam, że mam nieregularne miesiączki.
Ostatnio robiłam dwa testy ciążowe, jeden po 15 dniach od ostatniego stosunku oraz drugi wczoraj, w dzień spodziewanej miesiączki. W obydwu wynik wyszedł negatywny, ogólnie czuję się rozbita i zmęczona...

Witam serdecznie,

Z sytuacji, którą Pani opisuje wydaje się, że ciąża jest mało prawdopodobna. Sama Pani wspomina o nieregularnych cyklach. Dodatkowo wykonała Pani 2 testy ciążowe, oba wyszły negatywnie. O ile test wykonywany w 14 dniu po stosunku powinien być wiarygodny, tak ten wykonywany w dniu spodziewanej miesiączki już taki jest (99%).

Jeżeli w ciągu najbliższych kilku dni krwawienie się nie pojawi, dla spokoju może wykonać Pani badanie poziomu beta HCG, które można wykonać w prawie każdej przychodni.

Na koniec, proponowałabym w trakcie najbliższej wizyty u ginekologa wspomnieć o Pani nieregularnych cyklach.

Pozdrawiam