Podwyższona temperatura po zabiegu FESS

11.12.14 r. przeszedłem dosyć rozległy zabieg FESS. Antybiotyk zażywałem 10 dni. Aktualnie płukam solą fiz. i Sinus Rinse. Z uwagi na stany podgorączkowe udałem się do mojego operatora w dniu 22.12.14. Odessała część strupów i skrzepów mówiąc, że wszystko goi się okej tylko często płukać. Jest tam jakiś ponoć gigant strup, którego nie może usunąć. Nadal mam stany podgorączkowe rano co prawda 36,9 ale wieczorami dochodzi do 37,6 i 37,8. Czy to jest niepokojące?Czy odsysanie może podnosić temp.?

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości oceny badania laryngologicznego nie jestem w stanie powiedzieć z całą pewnością, jednak stan podgorączkowy po takim zabiegu nie jest sam w sobie powodem do nadmiernego niepokoju.

Odpowiedzi udzieli lekarz prowadzący! Ja , na odległość Gdańsk - Warszawa, bez zbadania , nie jestem w stanie udzielić odpowiedzi , zż