Podwyższone enzymy wątrobowe u 4-latka

Witam, lekarz neurolog dal skierowanie na badanie u 4,5 miesiecznego chlopca enzymow watrobowych ALT i AST. Oba wyniki sa podwyzszone odpowienio alt 66 ast 61. Co to oznacza i czy jest powod do niepokoju?

Należy skontaktować się z lekarzem zlecającym badanie - nie znam historii choroby dziecka, stanu ogólnego - nie mogę się w żaden sposób odnieść do pojedynczego wyniku.