Podwyższone erytrocyty u dziecka

Mam ogromną prośbę odebrałam właśnie wyniki badań mojego 8 letniego syna i nie jestem pewna czy te badania są dobre ponieważ ma podwyższony wynik Erytrocytów wynik badania 5.01 norma 3,68-4,92 podwyższony wynik Lym% 58,0 norma 29-48 oraz obniżony wynik Rdw -sd wynik to 33,6 norma to 35,1 - 43,9 pozostałe wyniki są w normie Leukocyty wynik 5,5 hemoglobina 13,7 płytki krwi 303. Bardzo proszę o interpretację wyników badań ponieważ nasza Pani pediatra przyjmie nas dopiero w poniedziałek.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane nieprawidłowości, jeśli dziecko nie ma niepokojących objawów, nie wydają się mieć znaczenia klinicznego. O szczegółach proszę porozmawiać z lekarzem pediatrą.