Podwyższone limfocyt i monocyty w badaniu krwi

Mam 51 lat ..otrzymalem dzisiaj wyniki krwi I mam podwyzszszone LYM% o 1.33% ( moj 28.90% gdzie norma jest 20)...rowniez MONO% sa podwyzszone - moj wynik 8.90% ( norma 2.00-8.00), natomisat EOS% sa obnizone - moj 1.90% ( norma 2.00 - 4.00). Mam rowniez podwyzszony Albumin - moj 51g/L ( norma 40-49) oraz Globulin jest niski 20g/L ( norma 23-35). Natomiast Creatine Kinase ( CK) bardzo podwyzszona 306U/L ( norma

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane parametry morfologii są prawidłowe - tym nie powinien się Pan zatem niepokoić. Pozostałe wyniki powinien ocenić lekarz w oparciu o dane kliniczne - najlepiej ten, który zlecił badania.