Podwyższone limfocyty i monocyty po infekcji u dziecka

synek 4 lata po infekcji z antybiotykiem od razu po tym ospa i przy niej oskrzela z antybiotykiem 3dniowym przy tym stan podgorączkowy 37,4. I tak do dziś plus podwyższone limfocyty i monocyty. Mały dostał dziś 6dawkę groprinosin i dalej nic :( proszę o pomoc, poradę co myśleć co robić? Mamy kontrole w poniedziałek u pediatry jak uda się dostać.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, proszę o konsultację z pediatrą i dalsze stosowania leków. Podwyższone leukocyty oraz monocyty mogą i będą podwyższone w wyniku reakcji zapalnej. Pediatra musi wykonać dokładne badanie i podać zalecenia. Pozdrawiam.