Zapytaj lekarza

7 1 6 , 2 0 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podwyższone PLT i obniżone NEU

Prosze zinterpretowanie moich wyników badań. Podwyższone PLT 442, obniżone NEU 2,17 i 43,3, podwyższone MONO 9,0 i podwyższone BASO % 1,8. Dodam ze puchną i bolą mnie łydki.
KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu

Co o naszym zdrowiu mówi żywa kropla krwi? [Specjalista radzi]

Krew może wiele powiedzieć o naszym zdrowiu, a jeszcze więcej świeżo pobrana, która natychmiast trafia pod mikroskop. Pozwala nam to określić, czy organizm jest zakwaszony, ma odpowiedni poziom wolnych rodników, nie jest obciążony toksynami, pasożytami czy grzybami.

Witam. Niestety nie ma możliwości interpretacji pojedynczych wyników badań bez przeprowadzenia bezpośredniego badania pacjenta. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza poz.

Rezydentka w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by zinterpretować tylko podane, wybrane parametry morfologii. Konieczna jest ocena pełnego wyniku w oparciu o szczegółowe dane kliniczne. Sugeruję zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.

0
MichaĹ Kurek
57 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Na podstawie samych wyników i to wybiórczych, bez możliwości zbadania pacjenta ciężko postawić diagnozę. Proszę z wynikami udać się do lekarza zlecającego badania.

z poważaniem
Michał Kurek

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy