Wynik morfologii krwi a wskazania do wizyty u lekarza

Prozę o pomoc w interpretacji morfologii krwi: WBC 9.22 NEU 7.30 - 79.2% LYM 1.40 - 15.2% MONO .411 - 4.46% EOS .028 - .302% BASO .080 - .864% RBC 4.75 HGB 12.8 HCT 39.6 MCV 83.3 MCH 27.1 MCHC 32.5 RDW 12.8 PLT 269 MPV 8.08 Czy jest tu coś niepokojącego z czym koniecznie powinnam udać się do lekarza? Jeśli tak, to co to może oznaczać?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wyniki badań można interpretować wyłącznie w oparciu o dane kliniczne. Proszę zgłosić się do lekarza, który zlecił wykonanie badania.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Szanowna Pani - Pani wyniki krwi nie odbiegają od normy
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości proszę o kontakt internetowy: ZnanayLekarz.pl – Tam znajdzie Pani wszystkie informacje kontaktowe.
Pozdrawiam, Dr n. med. Wojciech Kawiorski, Specjalista Chirurg Ogólny, Chirurg Gastroenterologiczny, Chirurg Onkologiczny, Gastrolog, Proktolog.