Podwyższone przeciwciała anty-TPO

Witam, moje pytanie dotyczy tarczycy a dokladnie powyzszonych przeciwcial anty TPO. TSH mialam raz podwyszone ponad norme, potem bylo 2,700 . Ponadto nie czuje sie najlepiej, jestem senna, drazliwa, pogorszyl sie stan mojej skory, u psychologa dowiedzialam sie ze cierpie na nerwice lekowa (zanim zrobilam badania TSH i anty TPO). Mam podwyzszony poziom cholesterolu i żelaza. Endokrynolog powiedzial mi na podstawie tylko tsh ze nic mi nie dolega. Prosze o pomoc

Renata GrzechociĹska

Witam! Podwyższone miano przeciwciał anty- TPO świadczyć może o autoimmunologicznym zapaleniu tarczycy. Objawy ogólne również mogą wskazywać na problem z tarczycą. Jednak ciężko ocenić, gdyż nie podała Pani jak bardzo są podwyższone te wartości.
Pozdrawiam

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza