Podwyższone WBC a PCOS

Witam!Ostatnio oddawałam krew,dziś przyszły wyniki.wszystkie wyniki było dobre,ale wbc podwyzszone do 13, a neu do 8,8. czuję się dobrze,nic mi nie jest,w dniu badania bardzo sie stresowałam,bo oddawałam krew po raz pierwszy.co to moze oznaczać?Ciązę można wykluczyć, jedyne problemy ginekologiczne to podejrzenie zespołu policystycznych jajników.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, podwyższony poziom leukocytów i neutrofili świadczy najprawdopodobniej o infekcji.