Podwyższone WBC w 8. tygodniu ciąży

Witam. Jestem prawie w 8 tyg ciazy i dzis robilam wyniki , wlasnie je odebralam i troche sie martwie ,niektore parametry mam podwyzszone WBC - 12,9 (norma 4-10) %NEU - 76,7 ( norma 45-70) % LYM - 16,7 (norma 20-45)

Renata GrzechociĹska

Takie parametry mogą świadczyć o infekcji lub wynikać z istnienia ciąży, dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego.