Podwyższony poziom OB, WBC i GRAN

dobry wieczor, odebralam dzis wyniki badan i mam podwyzszone znacznie OB wynosi 24 i WBC 10.3, rowniez GRAN

Magdalena Mroczek

Witam! Takie wyniki świadczyć mogą o zakażeniu. Najlepiej jest zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pomoże zinterpretować to badanie w kontekście objawów klinicznych. Morfologię można powtórzyć za około 2-3 tygodnie.