Podwyższony ALT i AST

Witam Moja 4,5mc córeczką ma podwyższony ALT 33,9 i AST 63,4 od maja AST wzrasta nasza Gastroenterolog twierdzi ze to przyczyna kardiologiczna lub mięśniowa chciałabym się dowiedzieć coś więcej ponieważ do specjalisty za tydz idziemy a nie ukrywam ze się martwię dodam ze dziecko ostatnio miało mniejsze i teraz znów idzie w górę

Lek. Tomasz Budlewski

a czy jakieś leki przyjmuje dziecko? proponuje kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego, aby moc cos więcej powiedzięć konieczne jest poznanie wiekszej ilosci infomacji.