Podwyższony hematokryt, bóle głowy i problemy z koncentracją

Mam podwyższony hematokryt (45%), problemy z koncentracją i ból głowy. Ostatnio miałam problemy z żołądkiem. Zdiagnozowano ubytki w błonie śluzowej żołądka (nadżerki). Od dwóch dni przyjmuję asamax i venter. Jak poradzić sobie z brakiem koncentracji i bólem głowy? Czy przyjmowane leki mają wpływ na hematokryt i moje samopoczucie? Mam problem z wyborem diety przy stanie mojego żołądka. Czy przy nadżerkach mogę jeść słodycze?

Lek. Katarzyna Szymczak

Inne badania w porządku? morfologia? tsh? glukoza? Sugeruję takze ograniczyć słodycze przy chorobie żołądka.