Zapytaj lekarza

7 4 2 , 5 8 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Podwyższony odsetek limfocytów we krwi

Proszę o interpretację wyników mojego dziecka (dziewczynka, 4,5 roku): WBC - 8,0, LYM - 4,6, MON - 0,4, GRA - 3,0, LYM% 57,3, MON% - 5,3, GRA% - 37,4, RBC - 4,86, HGB - 13,2, HCT - 41,4, MCV - 85,2, MCH - 27,2, MCHC - 31,9, RDW - 10,8, PLT - 275, MPV - 7,3. Za wszelką odpowiedź będę wdzięczna. Pozdrawiam.
KOBIETA, 5 LAT ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Witam!

Podwyższony jest odsetek limfocytów, jednak co ważniejsze, ich stężenie wyrażone w liczbach bezwzględnych jest prawidłowe.
Nieco podwyższony jest hematokryt, przy prawidłowych pozostałych parametrach czerwonokrwinkowych, co wynikać może z niewielkiego odwodnienia. MCHC - średnie stężenie hemoglobiny w krwince - jest tuż poniżej dolnej granicy normy. Nie ma powodu do niepokoju. Należy obserwować ten parametr przy kolejnych kontrolach morfologii krwi.

Pozostałe wyniki są prawidłowe.

Pozdrawiam

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy