Podwyższony poziom leukocytów a białaczka

Witam, u mojej mamy (60 lat) jest podejrzenie białaczki. Lekarz stwierdził podwyzszona ilosc leukocutow 140tys, wszystkie inne wyniki są w normie. Było wykonywane usg narzadów wewnetrznych, przeswitlenie płuc i wszstko jest ok. Z tego co się orientuję te leukocyty były badane ze szpiku, bo także go mamie pobierali. Proszę o wiecej informacji, czy to wskazuje na białaczkę ,czy na jakas inna chorobe nowotworowa?Czy może to być co innego? Jezeli tak to co? Proszę o szybką odpowiedź. Dziękuję

Białaczka jest najbardziej prawdopodobna , ale mogą to być objawy innych chorób , proszę omówić te sprawy z onkologiem prowadzącym , ja mam za mało danych , nie mogę więc powiedzieć nic bardziej konkretnego , zż