Podwyższony poziom leukocytów w 22 tygodniu ciąży

Witam.Jestem w 22 tygodniu ciąży. Ostatnio robiłam badania krwi.Mam podwyższony poziom:Leukocyty,granulocyty i monocyty.Mój lekarz prowadzący powiedział że jest wszystko w porządku,jednak mnie nie daje to spokoju.Bardzo proszę o odpowiedz.Z poważaniem Dorota.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani konkretnych wartości, co wyklucza możliwość interpretacji. Istotne jest natomiast ile dokładnie podwyższony jest poziom wymienionych frakcji krwinek białych. Jeśli zatem lekarz powiedział, że wyniki są prawidłowe to nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju. Proszę zaufać lekarzowi, który prowadzi Pani ciążę. Jeśli Pani mu nie ufa, zawsze może się Pani skonsultować dodatkowo z innym lekarzem ginekologiem.