Podwyższony poziom testosteronu i powiększone jajniki

Mam podwyższony testosteron i powiększone jajniki, od 80 dni brak miesiączki, za 2 tyg, jeśli nie dostanę jej zaczynam kurację Dianą, chyba że dostanę jej wcześniej bez sztucznego wywoływania. Czy istnieje możliwość w tym czasie (nie leczenia kiedy mam problemy z miesiączką) zajścia w ciążę ? uprawiałam stosunek przerywany z końcem poza mną po ok 17h powtórzyliśmy go bez prezerwatyw, nie kąpaliśmy się. Czy możliwe jest że plemniki na penisie przetrwały przez ten czas i mogłam zajść w ciążę ?

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

jest to raczej mało prawdopodobne. Proszę udać dla pewności wykonać badanie beta hcg z krwi i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.