Czy przez stosunek przerywany mogę być w ciąży?

Witam Mam 18 lat. Uprawiałam 2-3 dni temu 2 razy seks przerywany ze swoim chłopakiem. Nie mieliśmy po prostu prezerwatyw. Chłopak dochodził na 100% poza mną. Nie wiem czy miałam dni płodne czy nie,ponieważ tydzień temu wzięłam tabletkę „po” mimo,ze seks był z prezerwatywa. Bałam się po prostu,ze coś mogło się „ulać” a byłam wtedy dzień po owulacji. Miewam teraz bóle podbrzusza a nie wiem czy mam dni płodne teraz i czy to przez to bo tabletka „po” mogla mi przesunąć dni płodne. Mam pytanie,czy przez ten seks przerywany mogę być w ciąży? Nie czułam aby chłopak mógł we mnie coś zostawić,tym bardziej widziałam,ze ma wytryski poza mną i to jeszcze 10-15 sekund po stosunku.

Lek. Tomasz Budlewski

tak może być Pani w ciąży .proponuje oznaczyć poziom beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.