Podwyższony poziom testosteronu u kobiety

Witam, Jestem kobietą, mam 23 lata i bardzo podwyższony poziom testosteronu (prawie dwukrotność najwyższej dopuszczanej normy. Mam pytanie czy poziom testosteronu o kobiety może się zwiększyć na skutek stosunku analnego, w którym dojdzie do wytrysku w środku? Mam na myśli wchłanialność tego hormonu przez jelita? Pozdrawiam

Witam. Nie ma możliwości aby poziom testosteronu podwyższył się po stosunku analnym. Proszę zgłosić się do endokrynologa który wdroży odpowiednie leczenie.