Zapytaj lekarza

1 , 0 3 1 , 4 0 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Intensywne wypadanie włosów a podwyższony poziom testosteronu

Od jakiegoś czasu (niecały rok) bardzo intensywnie wypadają mi włosy. Żadne preparaty nie pomagają. Za sugestią lekarza ginekologa zmierzyłam sobie poziom testosteronu, który jest dość podwyższony. Czy może to być przyczyna? Jeśli tak to jak temu zapobiegać?
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Objawy trądziku pospolitego

Trądzik pospolity to zmora wielu nastolatków. Objawia się nieestetycznymi krostkami, które w dużej ilości pojawiają się na twarzy. Obejrzyj nasz film i dowiedz się, jak jeszcze objawia się trądzik.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy