Podzielone łożysko w ciąży

Witam mam pytanie jestem w 5 miesiącu ciązy mój lekarz ginekolog robiąc usg mam delikatnie podzielone łożyska na pół ale stwierdza ze bede miec jedną dziewczynke a ta druga przegroda to pewnie wada genetyczna chciałam zapytac co to oznacza i czy to nie spowoduje komplikacji przy porodzie,Bardzo prosze o odpowiedz z góry dziękuje Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

nie sądzę, prosze kierować się zaleceniami lekarza ginekologa.