Pogarszający się stan chorego na ziarniaka grzybiastego

Mój mąż choruje na ziarniaka grzybiastego,czuje się coraz gorzej,organizm odrzucił leki,nie je,oddział onkologiczny w Rzeszowie odmówił leczenia (za trudny przypadek),czeka na konsultację w Krakowie 21.10.14r.co mam robić?patrzeć na tę męczarnię?zostałam z tym sama,mam skierowanie do Krakowa od onkologa z Rzeszowa,ale o wizytę musiałam się sama starać,jak na razie leży w domu,żaden oddział w Rzeszowie nie chce go przyjąć.Co robić?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku nagłego pogorszenia stanu zdrowia konieczna jest niezwłoczna wizyta w szpitalnym oddziale ratunkowym lub wezwanie zespołu ratownictwa medycznego.